امرداد
۰۱
درباره ما

درباره ما

سرعت و اهمیت بسیار تحولات ایران و جهان، نگارنده و همفکران‌اش را تشویق کرده تا به سهم خود اثری داشته باشد، طبعا در حوزه اطلاع‌رسانی و از منظر تاریخی.گرچه با مضامین متنوعی از ادب و هنر و اجتماعیّات و اقتصاد گرفته تا امور سیاسی و اقتصادی و غیره و قصد نهایی‌مان ایجاد یک خبرگزاری خصوصی و صوتی و تصویری آف‌لاین است با نامِ «تاریخ‌آنلاین»

کارمان را با روزانه ده دقیقه گزارشِ خبریِ خارجی جدید و زیرنویس‌شده ، آغاز کرده‌ایم و امیدواریم تا پایان سال به روزی یک‌ساعت برسد. از آن پس و خدا اگر بخواهد،برنامه‌های تولیدی مستقل نیز اضافه خواهند شد. تا کِی بشود که جدّی‌جدّی بشویم همکار/رقیب دیگر خبرگزاری‌ها و دیگر تلوزیون‌ها!

تاریخ آنلاین خبرگزاری مستقلی است که تلاش می کند از منظری تاریخی و با استفاده حداقلی از نوشتار و بهره‏‌گیری حداکثری از قالبهایی چون عکس، طرح، بریده جراید، فیلمهای آرشیوی، اسناد و خصوصاً فایلهای صوتی و تصویری حاوی مصاحبه، گزارش و مانند آنها، به مانند هر رسانه‌‏ی فراگیر دیگری، به حوزه گسترده و متنوعی از علاقه‌مندی‏‌های بازار اطلاع‏‌رسانی از سیاست و اقتصاد گرفته تا امور فرهنگی و اجتماعی بپردازد.

تاریخ‌آنلاین با مالکیت و مدیریت حسین دهباشی و تحت مجوز رسمی معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره ۷۸۱۲۷ و به تاریخ ۱۸ مرداد‌ماه ۱۳۹۵ در جایگاه بایگاه خبری ثبت و فعالیت می‌نماید.